O firmie

Witamy w systemie PayDirect

Twórcą i administratorem systemu PayDirect jest firma PayDirect.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie. Pełne dane kontaktowe dostępne są na stronie Kontakt. Działalność w zakresie realizacji przekazów pieniężnych objęta jest nadzorem KNF. Numer wpisu do Rejestru Usług Płatniczych KNF: BP677/2012.

Platforma PayDirect jest systemem obsługi zagranicznych przekazów pieniężnych.

W ramach Systemu PayDirect obsługiwane są:
  • płatności wysyłane z Polski za granicę - zlecane bezpośrednio na www.PayDirect.pl
  • płatności wysyłane z zagranicy do Polski - zlecane w placówkach partnerskich za granicą

Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych zlecających przekazy zagraniczne, jak i do firm rozliczających się z zagranicznymi kontrahentami. Platforma PayDirect stanowi brakujące ogniwo pomiędzy światem nowoczesnych elektronicznych usług finansowych i tradycyjnych transakcji gotówkowych.

Umożliwia zarówno zlecanie online przekazów do wypłaty za granicą w formie gotówkowej, jak i wpłatę na rachunek bankowy w Polsce przekazów z zagranicy nadanych w formie gotówkowej.

Dostępne są również inne opcje zlecania oraz odbioru przekazów zagranicznych - zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą systemu w poszczególnych krajach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określic‡ warunki przechowywania lub dostę™pu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zgadzam się