Mołdawia
Wybierz miasto:

Abaclia
Acui
Agronomovca
Alava Lazo
Albina
Albinetul Vechi
Albota De Jos
Albota De Sus
Alcedar
Alecseuca
Alexandreni (Edineckii Raion)
Alexandreni (Synjereiskii Raion)
Alexandresti
Alexandrfelid
Alexandru Ioan Cuza
Alexeevca (Edineckii Raion)
Alexeevca (Ungenskii Raion)
Aluatu
Alunis
Andreevka
Andrusul De Joc
Andrusul De Sus
Anenii Noi
Anenii-Noi
Anini
Antonesti
Antoneuca
Antonovca
Arionesi
Atachi
Avdarma
Bacioi
Baclialia
Bacseni
Badiceni
Badicu Mildovenesc
Badragii Noi
Badragii Vechi
Bahmut
Bahrinesti
Bahu
Baimaclia (Kantemirskii Raion)
Baimaclia (Kauqanskii Raion)
Baius
Balabanu
Balanesti (Kriulanskii Raion)
Balanesti (Nisporenskii Raion)
Balanesti (Synjereiskii Raion)
Balanul Nou
Balasinesti
Balatina
Balauresti
Balcauti
Balciana
Balinti
Baltata
Balti
Banesti
Baraboi
Barboeni
Bardar
Baroncia
Basarabeasca
Bascalia
Bascani
Batir
Baurci
Baurci Moldoveni
Belochi
Beltci
Bender
Bendery
Berezloji
Berezovca
Berlinti
Besalma
Beschioz
Bestemac
Bezeda
Biesti
Bilicenii Vechi
Biliceniii Noi
Birladeni
Birnova
Biruinta
Bisericani
Blesteni
Blijniy Hutor
Bobeica
Bocani
Bogdanesti
Bogdanovca
Boghenii Noi
Boghiceni
Bogzesti
Bolduresti
Bolohani
Bolshoy Molokish
Boltun
Borciag
Borogani
Borosenii Noi
Boscana
Botnaresti
Bozieni
Braicau
Branesti
Braniste
Bratuleni
Bratuseni
Bratusenii Noi
Braviceni
Bravicia
Breanova
Brezoaea
Briceni
Briceni (Bricanskii Raion)
Briceni (Donduqanskii Raion)
Briceva
Brinza
Brinzeni (Edineckii Raion)
Brinzeni (Teleneqtskii Raion)
Broshtyany
Bubueci
Bucuria
Bucuvat
Buda
Budai (Tarakliiskii Raion)
Budai (Teleneqtskii Raion)
Budesti
Budjac
Bujor
Bulaesti
Bulboaca (Bricanskii Raion)
Bulboaca (Novoanenskii Raion)
Bulboci
Bumbota
Burlaceni
Burlacu
Burlanesti
Bursuc
Bursuceni
Busauca
Busila
Buteni
Butesti
Butory
Butuchany
Bychok
Caaracusenii Noi
Cabaesti
Cabani
Cahul
Cainari
Cainarii Vechi
Cairaclia
Caiseni
Cajba
Calarasi
Calarasovca
Calfa
Calimanesti
Calinesti
Calmatui
Calugar
Cania
Cantemir
Capaclia
Caplani
Capriana
Carabetovca
Caracui
Caracusenii Vechi
Caragash
Carahasani
Carbalia
Carbuna
Carpineni
Casunca
Cataleni
Catranic
Causeni
Cazaclia
Cazancic
Cazanesti
Ceadar-Lunga
Ceadir
Ceadir-Lunga
Cebalaccia
Cebanovca
Cenac
Cepeleuti
Cerlina
Cernita
Cernoleuca
Cetireni
Chetris
Chetrosica Noua
Chetrosu (Drokievskii Raion)
Chetrosu (Novoanenskii Raion)
Chioselia
Chioselia Rusa
Chiperceni
Chipesca
Chirca
Chirieanca
Chiriet-Lunga
Chirileni
Chirilovca
Chirsova
Chiscareni
Chisinau
Chistelnita
Chitcani
Chiurt
Cialic
Ciet
Cigurleni
Cihlita Prut
Cimiseni
Cimislia
Cinisauti
Cioara
Cioburciu
Cioc-Maidan
Ciocilteni
Ciolacu Nou
Ciolacu Vechi
Ciorescu
Cioresti
Ciorna
Cioropcanii Noi
Circaesti
Circaestii Noi
Ciripcau
Cirnateni
Cirnatenii Noi
Cirpesti
Cisla (Kantemirskii Raion)
Cisla (Teleneqtskii Raion)
Cismea
Cismichei
Ciubara
Ciuciueni
Ciuciulea
Ciuciuleni
Ciucur-Minjir
Ciuflesti
Ciulucani
Ciumai
Ciutesti
Ciutulesti
Climauti (Donduqanskii Raion)
Climauti (Qoldaneqtskii Raion)
Clisova
Clococenii Vechi
Clocusna
Cneazevca
Cobilnea
Cobusca Noua
Cobusca Veche
Cocieri
Cociulia
Codreanca
Codreni (Cimiqliiskii Raion)
Codreni (Oknickii Raion)
Codrenii Noi
Codru (Teleneqtskii Raion)
Cogilniceni
Cojusna
Colibabovca
Colibas
Colicauti
Colonita
Comrat
Condresti
Congajcic
Congaz
Constantinovca
Copaceni
Copanca
Copciac (Qtefan - Vodskii Raion)
Corbu
Corestauti
Corjauti
Corjeuti
Corjova
Corlateni
Cornesti
Cornesti-Oras
Cornesti-Sat
Cornova
Corobceni
Corpaci
Corten
Cosauti
Coscalia
Coscodeni
Cosernita (Floreqtskii Raion)
Cosernita (Kriulanskii Raion)
Cosnita
Costangalia (Cimiqliiskii Raion)
Costangalia (Kantemirskii Raion)
Costesti
Costuleni
Cot
Coteala
Cotihana
Cotiuheni
Cotiujeni
Cotiujenii Mici
Cotova
Cotul Morii
Covurlui
Cozesti
Crasnaseni
Crasnoarmeisc
Cremenciug
Cricova
Cricovo
Crihana Veche
Criscauti
Cristesti
Criuleni
Criva
Crocmaz
Cruglic
Cruzesti
Cubolta
Cucioaea
Cucoara
Cuconestii Noi
Cucuruzeni
Cucuruzenii De Sus
Cugurestii De Jos
Cuhurestii De Sus
Cuizauca
Cunicia
Cupcini
Cupcui
Curatura
Curchi
Curesnita
Cusmirca
Cusnesti
Danceni
Dancu
Danu
Darcauti
Dejghinja
Delacau
Dereneu
Dinjeni
Discova
Djamana
Dnestrovsk
Dobrogea
Dobrojea Veche
Dobrusa
Doibany 1
Doina
Dolinoe
Dolna
Doltu
Dominteni
Domuljeni
Donduseni
Donici
Dorotcaea
Draganesti
Draguseni (Hynceqtskii Raion)
Draguseni (Straqenskii Raion)
Dragusenii Noi
Drasliceni
Drepcauti
Drochia
Drujba
Dubasari
Dubasarii Vechi
Dubna
Dubovca
Dubovo
Dumbrava
Dumbraveni
Dumbravita
Dumitreni
Durlesti
Dusmani
Echimauti
Edinet
Egoreni
Egorovca
Ekaterinovka
Ekaterinovka (Transnistria)
Elizaveta
Elizovetovca
Enicoi
Erjovo
Ermoclia
Etulia
Fagadat
Fagureni
Faleshty
Falesti
Falestii Noi
Feasinesti
Ferapontievca
Festelita
Fetesti
Filipeni
Fintina Alba
Fintinita
Firladeni (Hynceqtskii Raion)
Firladeni (Kauqanskii Raion)
Firladenii Noi
Floreni
Floresti
Floresti (Ungenskii Raion)
Florica
Frasin
Frumoasa
Frumusica (Floreqtskii Raion)
Frumusica (Kagulxskii Raion)
Frunze
Frunze (Transnistria)
Fundul Galbenei
Fundurii Noi
Fundurii Vechi
Furceni
Fuzauca
Gaidar
Galaseni
Galesti
Gangura
Gara Bahmut
Gara Cainari
Garaba
Garmatckoe
Gaspar
Gaureni
Gavanoasa
Ghelauza
Gherman
Ghetlova
Ghidighici
Ghiduleni
Ghijdieni
Ghilavat
Ghiliceni
Ghindesti
Gidirim
Gioltosy
Girbova
Girtop
Giurgiulesti
Glinjeni
Glinoe
Gloden
Glodeni
Goleni
Gordinesti (Rezinskii Raion)
Gotesti
Goyany
Gradinita
Gradiste
Graseni
Gratiesti
Grebnesti
Grigorauca
Grigorievca
Grigoriopol
Grimancauti
Grinauti
Grinauti-Raia
Grozasca
Grozesti
Groznita
Grushka
Gruzeni
Gura Bicului
Gura Cainarului
Gura Camescii
Gura Galbenei
Hadarauti
Hadjimus
Halahora De Sus
Hancauti
Hansca
Haragih
Hasnasenii Mari
Hasnasenii Noi (Drokievskii Raion)
Hasnasenii Noi (Leovskii Raion)
Heciu Nou
Hijdieni
Hiliuti
Hincauti
Hincesti
Hirbovat (Kalaraqskii Raion)
Hirbovat (Novoanenskii Raion)
Hircesti
Hirhauca
Hiriseni
Hirova
Hirtop
Hirtopul Mare
Hirtopul Mic
Hitresti
Hlijeni
Hlina
Hlinoaia
Hodjinesti
Holercani
Holohnita
Horesti (Alovenskii Raion)
Horesti (Faleqtskii Raion)
Horjesti
Horodca
Horodiste (Kalaraqskii Raion)
Horodiste (Rezinskii Raion)
Hristici
Hrubna Noua
Hrusova
Hrustovaya
Hulboaca
Huluboaea
Iabloana
Ialoveni
Ialpug
Ialpujeni
Iargara
Iarova
Iezarenii Vechi
Ignatei
Ilenuti
Iliciovca
Inesti
Iordanovca
Iorjnita
Isacova
Isaicani
Iscalau
Iserlia
Isnovat
Iujnoe
Iurceni
Iurevca
Ivancea
Ivanovca (Cimiqliiskii Raion)
Ivanovca (Hynceqtskii Raion)
Izbiste
Izvoare (Faleqtskii Raion)
Izvoare (Orgeevskii Raion)
Izvoare (Synjereiskii Raion)
Japca
Javgur
Jerveni
Joltai
Jora De Mijloc
Jora De Sus
Jura
Kamenka
Kamenka (Transnistria)
Karagash
Karmanovo
Kelerash
Kishinev
Kitskany
Kolbasna
Korotnoe
Koykovo
Krasnaya Gorka
Krasnaya Gorka Village
Krasnenkoe
Krasnoe
Krasnogorka
Krasnyi Oktyabr
Krasnyi Vonogradar
Kupchin
Kuzmin
Lalova
Lapusna
Larga (Novoanenskii Raion)
Larga Roua
Larguta
Lazo
Lebedenco
Lencauti
Leova
Leuntea
Leusheni (Hynceqtskii Raion)
Leusheni (Teleneqtskii Raion)
Limbenii Noi
Limbenii Vechi
Lingura
Lipcani
Lipceni
Lipnic
Lipoveni
Loganesti
Logofteni
Lopatica
Lopatnic
Lozova
Lucesti
Lunga
Macaiti
Macaresti
Macareuca
Magdacesti
Magurele
Maiscoe
Malaeshty
Malaesti
Malcoci
Malinovscoe
Malyy Molokish
Manoilesti
Manta
Marandeni
Maranovca
Marcauti
Marculesti
Marinca De Jos
Marinesti
Marinici
Mascauti
Mateuti
Maximovca
Mayak
Medeleni
Medveja
Meleseni
Mereni
Mereni (Cimiqliiskii Raion)
Mereni (Novoanenskii Raion)
Merenii Noi
Mereseni
Mereseuca
Meseni
Micauti
Miciurin
Miclesti
Micleuseni
Mihailaseni
Mihaileni
Mihailovca
Mihailovca (Cimiqliiskii Raion)
Mihailovca (Synjereiskii Raion)
Mihalasa
Mihuleni
Milesti
Milestii Mici
Minceni
Mindic
Mindra
Mindresti
Mindrestii Noi
Minjir
Minzotesti
Miresti
Mirnoe
Mirzesti
Moara De Piatra
Mokra
Moldova
Moldoveanca
Molesti
Molovata
Molovata Noua
Morenii Noi
Morozeni
Mosana
Moscovei
Moseni
Musaitu
Musteata
Nadusita
Napadeni
Napadova
Naslavcea
Natalevca
Navirnet
Neculaeuca
Negra
Negresti
Negureni (Teleneqtskii Raion)
Negureni (Ungenskii Raion)
Nenteni
Nezavertaylovka
Nicolaevca (Floreqtskii Raion)
Nicolaevca (Glodanskii Raion)
Nicolaevca (Synjereiskii Raion)
Nicoreni
Nimereuca
Nimoreni
Niorcani
Niscani
Nisporeni
Novaci
Novo-Komissarovra
Novoseolovca
Nucareni
Obileni
Obreja Veche
Ochiul Alb
Ochiul Ros
Oclanda
Ocolina
Ocsentia
Octeabiriscoe
Ohrincia
Oknita
Oknita (Transnistria)
Olanesti
Oliscani
Onesti (Hynceqtskii Raion)
Onesti (Straqenskii Raion)
Oniscani
Onitcani
Opaci
Orac
Ordasei
Orhei
Otac
Otach
Otaci
Palanca (Drokievskii Raion)
Palanca (Qtefan - Vodskii Raion)
Panasesti
Papauti
Parcani (Qoldaneqtskii Raion)
Parcani (Sorokskii Raion)
Parcova
Parkany
Pascani (Hynceqtskii Raion)
Pascani (Kagulxskii Raion)
Paulesti
Paustova
Pecesti
Pelenia
Pelinei
Pelivan
Pepeni
Peperita
Pereni (Hynceqtskii Raion)
Pereni (Rezinskii Raion)
Peresecina
Pervomaiscoe (Drokievskii Raion)
Pervomaiscoe (Hynceqtskii Raion)
Pervomaysk
Peteceni
Petreni
Petresti
Petrosu
Petrovca
Petrunea
Petruseni
Piatra
Piatra Alba
Pinzareni
Pirita
Pirjolteni
Pirjota
Pirlita (Faleqtskii Raion)
Pirlita (Sorokskii Raion)
Pirlita (Ungenskii Raion)
Pitusca
Pivniceni
Pleseni
Plop
Plop-Stiubei
Plopi
Plot`
Pociumbauti
Pocrovca
Podgoreni
Podoyma
Poganesti
Pohoarna
Pohrebea
Pohrebeni
Poiana
Pojoreni
Pompa
Popeasca
Popenki
Popestii De Jos
Popestii De Sus
Popovca
Porumbeni
Porumbesti
Prajila
Prepelita
Pripiceni
Prodanesti
Proscureni
Pruteni
Puhaceni
Puhoi
Purcari
Putinesti
Racaria
Raciula
Racovat
Radeni (Straqenskii Raion)
Radeni (Ungenskii Raion)
Radoaia
Radulenii Vechi
Ramazani
Rascaetii Noi
Rascaetii Vechi
Rascauti
Rashkovo
Raspopeni
Rasvet
Ratus (Kriulanskii Raion)
Ratus (Teleneqtskii Raion)
Rautel
Recea
Recesti
Redeni
Redi-Ceresnovat
Rediul Mare
Rediul-Mare
Rejina Maria
Rezeni 1
Rezeni 2
Rezina
Rezina (Rezinskii Raion)
Rezina (Ungenskii Raion)
Ribnita
Riscani
Riscova
Risipeni
Rogi
Rogojeni
Romanesti
Roscani (Novoanenskii Raion)
Roscani (Straqenskii Raion)
Rosietici
Rosu
Rotar
Rotunda
Rublenita
Rudi
Rujnita
Rumeantev
Ruseni
Rusestii Noi
Ruslanovca
Rybnitsa
Ryshkan
Sadaclia
Sadic
Sadova
Sadovoe
Sagaidac
Saharna
Saharna Noua
Saiti
Salcia
Salcuta
Salvirii Noi
Samalia
Samascani
Sanatauca
Sanatorii Codru
Saptebani
Sarata Mereseni
Sarata Noua (Faleqtskii Raion)
Sarata Noua (Leovskii Raion)
Sarata Rezesti
Sarata Veche
Sarata-Galbena
Sarateni (Leovskii Raion)
Sarateni (Teleneqtskii Raion)
Saratica Noua
Sarpeni
Saseni
Satul Nou
Sauca
Scaeni
Schineni
Scoreni
Scorteni
Sculeni
Scumpia
Secareni
Sectaci
Selemet
Seliste (Nisporenskii Raion)
Seliste (Orgeevskii Raion)
Semeni
Semionovca
Sendreni
Septelici
Severinovka
Sevirova
Sholdenesht
Shtefan Vode
Sinesti
Singera
Singerei
Singerey Noi
Sipca
Sipoteni (Hynceqtskii Raion)
Sipoteni (Kalaraqskii Raion)
Sirauti
Sircova
Sireti
Sirma
Sirota
Siscani
Sloboda-Rashkovo
Slobodca-Sirauti
Slobodzeya
Slobodzeya (Transnistria)
Slobodzeya Doamnei
Slobodzeya Dusca
Slobodzeya Mare
Slobodzeya Noua
Slobodzeya-Cremene
Slobodzeya-Varancau
Sobari (Sorokskii Raion)
Sociteni
Socola
Socoleni
Sofia (Drokievskii Raion)
Sofia (Hynceqtskii Raion)
Sofrincani
Solcani
Soldenesti
Solonceni
Solonet
Soltanesti
Soroka
Soro‘A
Sovetskoe
Speea
Stanislavka
Stauceni
Stavcheny
Stefan-Voda
Stefanesti (Floreqtskii Raion)
Stefanesti (Qtefan - Vodskii Raion)
Step-Soci
Stetcani
Stoeanovca
Stoicani
Stolniceni (Edineckii Raion)
Stolniceni (Hynceqtskii Raion)
Stolniceni (Ungenskii Raion)
Straseni
Streshen
Stroyentsy
Sturzeni
Sturzesti
Sudarca
Suhuluceni
Sukleya
Sumna
Surchiceni
Suri
Suric
Suruceni
Susleni
Sverdiac
Svetliy
Synzherey
Tabani
Tabuleuca
Tacuz
Tahnauti
Talmaz
Tambula
Tanatari
Tanatarii Noi
Taraclia (Kantemirskii Raion)
Taraclia (Kauqanskii Raion)
Taraclia (Tarakliiskii Raion)
Taraclia De Salcie
Taraklija
Tarasova
Tareuca
Tarigrad
Tartaul
Tartaul De Salcie
Tashlyk
Tataraseni
Tatarauca Noua
Tatarauca Veche
Tataresti (Kagulxskii Raion)
Tataresti (Straqenskii Raion)
Taul
Taura Veche
Taxobeni
Telenesti
Teleseu
Teleseuca
Telita
Temeleuti (Floreqtskii Raion)
Temeleuti (Kalaraqskii Raion)
Tepilova
Terebna
Ternovka
Tescreni
Tetcani
Teya
Tibirica
Tiganca
Tiganesti
Tigheci
Tighira
Tintareni (Novoanenskii Raion)
Tintareni (Teleneqtskii Raion)
Tipala
Tiplitesti
Tiraspol
Tirgul-Vertiujeni
Tirnova (Donduqanskii Raion)
Tirnova (Edineckii Raion)
Tirsitei
Toceni
Tochile Raducani
Todiresti (Novoanenskii Raion)
Todiresti (Ungenskii Raion)
Tohatin
Tomai (Leovskii Raion)
Tomaiul Noi
Tomesti
Topala
Trebisauti
Trebujeni
Trestieni
Trifanesti
Trifauti
Trifesti
Trinca
Troita
Troita Noua
Troitcoe
Truseni
Tudora
Tvarditsa
Ucrainca
Ulma
Ulmu
Ungen
Ungheni
Unguri
Untesti
Ursoaia (Kagulxskii Raion)
Ursoaia (Kauqanskii Raion)
Ustia (Dubossarskii Raion)
Ustia (Glodanskii Raion)
Usurei
Vadeni
Vadul Lui Isac
Vadul-Lui- Voda
Vadul-Lui-Voda
Vadul-Rascov
Vadul-Turkului
Valcinet (Kalaraqskii Raion)
Valcinet (Oknickii Raion)
Valea Mare
Valea Norocului
Valea Perjii (Cimiqliiskii Raion)
Valea Perjii (Tarakliiskii Raion)
Valea Rusului
Valea-Adynka
Valea-Trestieni
Valeni
Varancau
Varatic
Varnita
Varvalauca
Varzaresti (Kalaraqskii Raion)
Varzaresti (Nisporenskii Raion)
Vascauti
Vasieni (Alovenskii Raion)
Vasieni (Teleneqtskii Raion)
Vasilcau
Vasileuti
Vatici
Vatra
Verciujeni
Verejeni (Oknickii Raion)
Verejeni (Teleneqtskii Raion)
Viisoara (Edineckii Raion)
Viisoara (Glodanskii Raion)
Viisoara (Qtefan - Vodskii Raion)
Vinatori
Vinogradovca
Viprova
Viscauti
Visnevca
Visoca
Vladimirovka
Voinescu
Voiniceni
Voinova
Volintiri
Voloave
Volovita
Voronkovo
Vorotet
Vozniceni
Vulcanesti
Vulkenesht
Vykhvatintsy
Zabriceni
Zagarancia
Zahoreni
Zaicana
Zaim
Zaluceni
Zamceji
Zastinca
Zberoaea
Zgardesti
Zgurita
Zimbreni
Zirnesti
Zolotievca
Zorile
Zubresti
ŠÍ©­ Àì

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określic‡ warunki przechowywania lub dostę™pu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zgadzam się